KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 9939013
nr 993 9013
Yngve Berg
(1887-1963), Sverige
Pastell, Yngve Berg, Lapporten, signerad. 1963, 25x45
Yngve Berg, svensk bildkonstnär född 1887, död 1963.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 november 2015
kl 20:46:44
3/11 17:34:55